Filtry Wody Filtry wody dla domu i przemysłu

Sterylizatory UV

Produkty

Sterylizatory UV – poznaj ich zalety

Antybakteryjne sterylizatory wody UV generują promieniowanie ultrafioletowe, unieszkodliwiające mikroorganizmy, w tym drobnoustroje chorobotwórcze. Dzięki zastosowaniu lamp UV do wody ze studni unika się konieczności stosowania dezynfekantów chemicznych, które wpływają niekorzystnie na organizm. Lampy UV dobiera się ze względu na przepływ wody w domu bądź przedsiębiorstwie. Sterylizatory przeznaczone do dezynfekcji wody z własnego ujęcia wykonano z osłony i łatwo wymiennego promiennika. W przypadku lamp UV do wody marki TMA, są to oryginalne promienniki Philips.

Podkategorie

  • Lampy UV

  • Promienniki

  • Rury osłonowe

  • Uszczelki

  • Pozostałe

Sterylizatory do wody wyposażone są w wiele udogodnień, dzięki którym praca staje się bardziej wydajna. Jednym z nich może być system alarmowy wraz z systemem świetlnym dzięki którym wiesz, kiedy nastąpiła awaria. Urządzenia mają ergonomiczny kształt, który umożliwia sprawne zamontowanie. Jednak najważniejszą zaletą wszystkich sterylizatorów jest to, że usuwają 99,99% bakterii i drobnoustrojów.

Najczęściej kupowanymi sterylizatorami UV do dezynfekcji wody pitnej są bakteriobójcze lampy UV TMA. Charakteryzują się najlepszym stosunkiem ceny do jakości oraz pracują na oryginalnych promiennikach Phillips. Do użytku domowego zwykle stosowane są modele TMA V25 oraz TMA V20. Wybieraj spośród licznych modeli lamp UV do uzdatniania wody pitnej i ciesz się czystą oraz miękką wodą latami.

Oprócz urządzeń do standardowej filtracji wody w naszej ofercie znajdziesz sterylizatory UV, potocznie zwane lampami UV do wody Sterilight oraz TMA z serii V, AM oraz AMX. Posiadamy sterylizatory wody idealne dla małych gospodarstw domowych, jak i dedykowane dla przemysłu. Ciesz się czystą wodą zdatną do picia w każdym momencie, wybierając sprawdzone sterylizatory UV do wody, eliminujące z cieczy substancje szkodliwe.

Zobacz także: